| emy100 a întrebat:

Sal TPU.de vreo saptamana am o durere la stinghia picorului in partea dreapta.nu mi s-a umflat si nu ma doare decat stinghia cand eidic piciorul.ar putea fi apendicita.ink ceva am facut ceva efort fizic.am uract pe munte si am jucat fotbal 2 zile la rand.rasp repede pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dege a răspuns:

Hi! Nu e apendicita, daca era te-ar fi durut burta si nu te-ai fi simtit bine. Piciorul poate te doare pentru ca ai facut efort si poate fi intindere musculara. Intinderea musculara nu trece chiar asa usor, dar mai bine du-te la doctor sa vezi ce spune. Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce-i aia "stinghia picorului "?
ar putea fi apendicita? ==mergi să te vadă măcar medicul de familie!

| emy100 explică:

E incheietura piciorului care face legatura cu soldu