| george_3250 a întrebat:

Sal TPU eu cand incordez muschii abdominali si pun mana ii simt dar nu se vad deoarece am un strat de grasime peste ei. Daca as arde toata grasimea asta s-ar vedea patratelele?
P. S:Am lucrat un an. fundita pentru cel mai explicit raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Daca nu ai grasime deloc pe abdomnet se vad patratele.