| RockforRO a întrebat:

.
Eu in trecut prin clasa a VII-a am avut incheietura data peste cap (unu de vreo 20 de ani o sutat la poarta cu toata forta, alalant a respins-o cu genunchiul si mi-o venit mie in mana cand era moala si nu eram atent) si n-am putut scrie 1-2 saptamanii,am tinut-o legata si de atunci mereu imi pocneste prin zona incheieturii, oricum acum am cazut cu mana cam rau vinerea trecuta si ma doare cam la fel cum ma durea si atunci zona incheieturii, nu ma pot sustine pe brat sau sa rotesc palma fara sa pocneasca...
Stiti cumva daca e luxatie sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Costei_Calin_1993 a răspuns:

De la acea faza mana poate sa nu se fi refacut complet asa ca oricum ar trebui sa te duci la medic

2 răspunsuri:
| Ramoneluu a răspuns:

Du-te sa te consulte un medic

| RockforRO explică:

Am uitat sa precisez ca acum is intr-a IX-a