| anonim_4396 a întrebat:

Azi a inceput sa ma doara mana dreapta in zona încheieturii dar mi-a trecut destul de repede, nu am tinut cont de durata durerii, doar ca acum cateva ore a inceput sa ma doara si piciorul(tot dreptul) in zona gleznei. La incheietura ma durea doar cand miscam dar glezna ma doare pur si simplu fara sa fac nimic. Acum stau in pat si ma doare dar nu e o durere insuportabila. Aceste dureri indica faptul ca voi avea modificari la corp? Ma refer la inaltare etc, intelegi voi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Slabe sanse ca durerile sa indice vreo "modificare" a corpului.
Daca te mai doare, ia niste ibuprofen/paracetamol/aspirina (daca ai peste 18 ani).

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am 13. Si... Acum nu ma mai doare nimic, aseara începuse sa ma doară si glezna piciorului stang