| shoriceludebiblioteca a întrebat:

Sal TPU in cat timp scapi de o raceala banala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Depinde de imunitatea organismului fiecaruia, in medie cam intr-o saptamana.

| mona a răspuns:

Intre 7 si 14 zile scapi de raceala

| Girldxx a răspuns:

Cu coldrex in 3 zile laughing)

| SatanaInIzmene a răspuns:

La fel cum ai luat-o.Banal!