| tweety08 a întrebat:

pls help me! mama mea are pietre la fiere si cea mai mare e de 17 mm, intrebarea e daca mai poate urma tratamentu cu 200ml zeama de lamaie si 200ml ulei de masline extravirgin? daca mi-ar raspunde un medic ar fi super sau persoane care au urmat acest tratament rog sa imi spuna de cat a fost cea mai mare piatra!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Tratamentul asta nu ii va face sa dispara "pietrele". Trebuie sa se opereze. Nu e o operatie chiar asa de dificila

| Roxxanaaaa a răspuns:

Trebuie sa mearga la doctor sa se opereze