| ιяιηυк a întrebat:

Este bun tratamentul pentru unghii cu ulei de masline? Dar cu zeama de lamaie?

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Da, cel cu ulei de masline caldut este foarte bun, dar si cel cu zeama de lamaie, lamaia albeste unghiile si le face mai rezistentewinking in caz ca ai, scapi si de petele alea albe de pe unghii.

| Nessie a răspuns:

Da sunt bune, dar incearca sa incalzesti putin uleiul inainte. Poti incerca si ulei de ricin, este foarte bun pentru unghii, dar si pentru gene(sa fie mai lungi) si il poti aplica si pe par sa se mai indeseasca.