| Dariana1999 a întrebat:

Salata de boeuf ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Salata,nu.Maioneza.Si depinde de carnea care o pui in ea.

| FemeiaPisică a răspuns:

Are destulă maioneză, deci îngraşă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in compozitie intra si multa carne si maioneza ingrasa chiar foarte mult.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Cum sa ingrase? E facuta din lucruri care nu ingrasa!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RebecaTheNinjaGirl):

Oare carnea din compozitie si mai ales maioneza ce fac? Poti sa explici? sunt ingredientele principale. Consideri ca sunt chiar inofensive?

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Orice mancare ingrasa in cantitati prea mari! Dar nu cred ca se apuca sa manance o tona de salata beof pe zi!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RebecaTheNinjaGirl):

Intrebarea se referea la altceva. Nu era vorba de cantitate.

| catapinguu a răspuns:

Salata boeuf e facuta in mare parte din leguma.dar ai grija ca are si carne si maioneza(care e destul de grasa).

| ălacumarfa a răspuns:

Nu, nu trebuie sa iti faci griji happy