| BRG a întrebat:

Vă place salata de boeuf?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Da, foarte iti dau adresa, imi trimiti si mie ceva prin posta?

25 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, imi place foarte mult, dar cu carne de pui si multe masline(pe langa componentele normale).
UUUUU, ce pofta mi-ai facut...big grin

mira
| mira a răspuns:

Da,dar este foarte calorica.

| Bacemi a răspuns:

E una din mancarurile mele preferate. Imi place la nebunie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vrei faci o masa mare cu toti de pe TPU? laughing Da, insa o apreciez si pentru ca mananc doar iarna, de sarbatori. Si cu sarmalele la fel, de 2-3 ori pe an.

| Arthur a răspuns:

Preferata mea.

| Anduciu a răspuns:

Buna intrebare... Aproape la fel de buna precum salata de beuf...
Da, imi placehappy

| miauu a răspuns:

Da e buna:X

| Puiutz a răspuns:

Niamylove struck
Imi faci poftaaa, nu`i corectsad
laughinglove struck
Da, e foarte bunasmug.

| 334499 a răspuns:

Daca se numea altfel poate imi placea, asa nu happy

| Oanny a răspuns:

O adorr:X:X

| LittleandLiars a răspuns:

Da o adorr love strucklove struck:X

| Butsilee a răspuns:

Da:X mai ales cand o face vecina laughing

| tyana a răspuns:

Daaa!big grinFoarte, foarte mul! Chiar mi-ai facut pofta! Maine o sa facdrooling

| Clauditza a răspuns:

Cea mai buna.

| loricel a răspuns:

Da

| Tabii. a răspuns:

Pana acum sunt singura caruia nu ii place:-&Pur si simplu mi se face greatsa' cand vad atat maionesa.In fine...fiecare cu gusturile lui si pofta bunaa!laughing

| Tabii. a răspuns:

Pana acum sunt singura careia nu ii place:-&Pur si simplu mi se face greatsa' cand vad atat maionesa.In fine...fiecare cu gusturile lui si pofta bunaa!laughing

| DeeDee007 a răspuns:

Mda... tie?:0

| caramelO a răspuns:

Imi place fff mult... numai ca ingrasa...si trebuie sa o consum in cantitati moderate.

| Rainbow FisH a răspuns:

Da

| roxana_6765 a răspuns:

Da! imi place dar depinde dupa ce reteta se face si de cine...sunt bucatar de meseriehappy sa ai pofta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar este foarte calorica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu o ador :X, si stiu sa fac smug.

| Bine a răspuns:

Nu imi place. Faci cumva un sondaj?

| roxypwp a răspuns:

Da o adorrrrrrr!