| SekReT a întrebat:

Sall all am o problemastraight faceam o prietena(nu iubita) si are 25 de ani si toata ziua sta la pc nu iese pe afara si sta toata ziua la pcsad nu are prieten pentru ca acolo in zoana la ea nu suntstraight face si sunt cam ingrijorat pentru eacrying ce sa-i spun ca sa mai plimbe?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Poti sa-i spui ca vrei sa-i arati stromeleagul.

Sau poti sa il impachetezi frumos si sa-i faci un cadou de sarbatori.

| maki11 a răspuns:

Pai daca ii esti prieten, de ce nu o scoti tu afara. Prezinta-i tu persoane noi, ajut-o tu sa-si faca relatii de prietenie.si din putin in putin, o sa cunoasca si baieti.
Nu o lasa asa, ca daca doar ii spui, nu ajungi nicaieri

| Tufuu24 a răspuns:

Ouch. Asta e dependenta acuta de pc, se pare ca daca nu are baieti singurul ei prieten este calculatorul. Pai ai putea sa-i spui sa lase pc-ul sa mearga cu o prietena la plimbare, sa-i explici ca daca sta numai cu ochii in pc nu o sa fie ok pentru ea. Ceea ce nu a mintles eu prea bine este de fapt sunteti prieteni pe mess sau din acelasi loc pentru ca mi se pare oleaca deplasat sa o trimiti asa la plimbare. Nu stiu asta zic si eu. big grin XOXO.

Tuff.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! pai spune-i sa ma caute! daca nu are cu cine sa vb...

http://otakus.darkbb.com/