| Iulici94 a întrebat:

Sall! Am 18 ani. ce credeti daca ma las de fumat ma mai ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Da, o sa te ingrasi

| Raniia a răspuns:

Tutunul dauneaza grav sanatatii! Corpul tau este unic si are nevoie de ingrijire.Sunt o multime de feluri in care te poti mentine fara sa te ingrasi. Tine minte:cand esti sanatos, te simti excelent!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Depinde de organism in principiu unii slabesc altii se ingrasa.lasa-le pentru o vreme si vezi daca te ingrasi desi e o prostie.mai bine le lasi de tot si in mod sigur va fi bine.nu are ce sa fie chiar si daca te-ai ingrasa

| Trolli a răspuns:

Asta depinde de organism, dar daca te ingrasi, poti face sport. Bafta!