| neanderthalfararusine a întrebat:

Am observat ca de cand m-am lasat de fumat am inceput sa ma ingras...se poate.nu? si de ce?
[funda]

Răspuns Câştigător
| alina_8632 a răspuns:

Buna! asa reactioneaza corpul tau dupa ce nu mai este intoxicat e ceva normal incearca sa mergi la stadion sau intr-un parc sa alergi iti va face foarte bine bafta si bravo ca ai reusit nu multe persoane izbutesc:*

9 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Falsul mit. Fumatul nu slabeste, nu te mentine, nu ingrasa. Obiceiu de a duce mana la gura ingrasa.Nu mai duci tigara la gura duci alimente, ce ingrasa.

| Voidwithin a răspuns:

Posibil sa fie o perioada cand esti mai stresata si te retragi in mancare. Avand in vedere faptul ca fumatul te ajuta sa uiti de stres.
Iti va trece intr-o luna, doua.

| neanderthalfararusine explică (pentru Voidwithin):

Ok.multmesc,chiar asa patesc..parca nu mai stiu ce ocupatie sa mai am.

| CatalinaKaty a răspuns:

Scuze ca te intreb, dar cati ani ai?

| Andreea12tbu a răspuns:

Fumatul nu ingrasa, fumatul nu slabeste. Daca slabesti in timp ce fumezi inseamna ca unele organe din corpul tau sunt afectate de tutun si nu functioneaza corect(normal), deci trebuie sa te lasi.Deasemenea fumatul nu te calmeaza, este doar o iluzie a psihicului tau, totul depinde de tine, de felul in care interpretezi lucrurile. Sper ca te-am ajutatwinking