| Max234 a întrebat:

Sall. La 17 ani este normal daca am 54 de kg? Am 1.73 inaltime, ce credeti e bine asa sau trebuie sa ma mai ingras cateva kilograme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MaximAmSpusS a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine este sa mai pui pe tine

| Max234 explică (pentru MaximAmSpusS):

Mersi de raspuns.asa ma gandeam si eu sa mai pun cateva kg da nu prea stiu cum. Cred ca o sa incep sa iau proteine ce ziceti e bine?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca mai pui 10 kg e perfect happy

| Empathizer a răspuns:

Nu-ti face griji, esti OK. Doar ca acum nu prea mai ai loc de slabit happy Oricum o sa mai pui pe tine cateva kg dupa varsta de 20 de ani.

| sapun a răspuns:

Trebuie sa mai pui 10-20 kg