| JeffHardy2011 a întrebat:

Sall!
Am o problema. De aseara cand misc capul stanga-dreapta ma doare pe moment frutea sau cand ridic capul de pe perna iar.
Ce sa fie?

Funda si multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Probabil ai stat cu geamurile deschise si s-a format curent. Asa am păţit si eu saptamana asta si m-am speriat ca de la ganglioni se trage durerea