| RaVuL a întrebat:

De aseara nu stiu ce s-a intamplat dar parca mi s-a intins muschiu drept de la gat si nu mai pot sa imi misc capu deloc ma doare foarte tare si nu pot sa il misc nici in stanga nici in dreapta. Ce sa fac?
Fundaa

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Maseaza ti gatul cu crema si nu il mai misca brusc.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Nu mai incerca sa ti-l misti. Ti-a amortit deoarece ai stat intr-o pozitie incomoda si l-ai blocat oarecum. Eu iti recomand sa stai calm si sa te duci la un medic. El stie ce sa-ti facawinking

P.S.: Se poate ca oasele ce articuleaza craniul la coloana vertebrala(pe nume atlas si axis) sa fi suferit un blocaj, dar nu te speria. Chestia asta am patit-o si eu. Am fost la medic si in 2 zile s-a rezolvatwinking
Sanatate si spor la treaba!