| anonim_4396 a întrebat:

SAll Ma doare in partea stanga in partea rinichilor ca o injunghiere cand ma misc de ce? este posibil sa fii racit? sau ca nu stau dreapta la calculator? help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| eni a răspuns:

Ai nisip sau piatra la rinichi.Profita inca de lebenita si mananca cat poti fiindca spala rinichii.Sunt multe ceaiuri pentru asa ceva, La farmacie sa intrebi, ei o sa-ti spuna ce sa iei.Sanatate! pa.

| albastrel a răspuns:

Esti cam micuta dar... poate ai pietre sau nisip la rinichi...sau din cauza apendiciteiwinking

| albastrel a răspuns:

Nu draga adyth e in dreapta... dar eu pe o prietena de-a mea colo o durea apendicu'hee hee. depinde de la caz la cazwinking

| adyth a răspuns:

Cel mai probabil da, cred ca ai racit un pic. Stai cu mijlocelul gol?batting eyelashes
trebuie sa ai grija de tine, mai ales ca esti fata happy
Dar e posibil sa fie si de la faptul ca nu stai in pozitie dreapta. Sau ai dormit prost.

| adyth a răspuns:

Da ce apendicita e in stanga mai? (albastrel)hee hee si nu in zona aia ai dureri cand e apendicita...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am nimic! era de la pozitia de la calculator! cm am stat 2 zile dreapta la calculator ma doare foarte putin! mersi oricum pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt si eu bolnav de rinichi.isa intai am crezut ca am ambendicita. dar cand am fost la doctor mi-a spus sa iau antibiotic si alte pastile.isa acum ma simt mai bine. acum ma simt mai bine si ma bucur. un sfat. cu rinichi nu-i de joaca.
scris oceanu dragos niculae clasa 3 -
a