| Anishoara1 a întrebat:

Sall... ceva pareri..nush ce am mereu dau din picior si vreau sa ma dezvat unii zic ca este,, narav,, insa doa de doua zile fac asta. oare este de la stres?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E un tic nervos, și da de la stres sau din prostia ta... se rezolvă legându-ți piciorul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil este doar un tic nervos.
Este de la stres.
Încearcă să te calmezi, nu mai fi atât de stresat.
Te pup!

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu fac asta din plictiseala. Dar, la naiba, suntem fiinte umane. Suntem create pentru a face aceste lucruri. Daca ai fost stresata in ultimul timp, poate fi asta explicatia... Sora mea este vesnic stresata si, uneori, da din picioare de zici ca mai are putin si incepe sa danseze.

| Anishoara1 explică (pentru FeliciaCorinaA):

big grin mdaa dar uneori vreau sa ma opresc dar nu potbig grin