| CosminBone a întrebat:

Am o problema, mi-e frica sa trag pielita de la penis, nu il pot numi penis ca am de abia 13 ani,pur si simplu mi-e frica sa o trag mai tare eu pot trage pielita aia dar cand ajung tare in varf mie asa frica,sper ca nu am fimoza si daca o trag prea tare sa nu apara parafimoza,penisul meu in varf are asa mai multa pielita adunata, parintii nu m-au invatat de mic sa trag acolo straight face! FUNDA, va rog urgent si nu radeti de problema mea sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Senzaționalul a răspuns:

Ehh. Greu ne mai intelegem.
Oricum, la fiecare dus sa tragi de pielita aia pana simti ca te incomodeaza (ATENTIE: nu pana te doare si penisul sa fie in stare flasca) si sa te speli bine pe gland.
Faci exercitiul asta o data sau de 2 ori pe zi, depinde de cate ori faci dus.
Intr-o luna ar trebui sa poti decalota penisul in stare flasca destul de usor.
Dupa ce faci asta te duci la doctor si el o sa-ti dea o crema care largeste pielea si o sa poti decalota si in stare erecta.
Multa sanatate.

4 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Cam cat de mult poti decalota?(beli, mai pe romaeste )

| CosminBone explică (pentru Senzaționalul):

Pai cam pana se muleaza tare adica aproape pielea dinauntru iese..de acolo am tarsa

| Senzaționalul a răspuns (pentru CosminBone):

Nu prea inteleg.
Explica-mi in precente (adica cat la suta %) se decaloteaza?

| CosminBone explică (pentru Senzaționalul):

60% cam asa dar nu iese glandu sau cum o se chema