| VortexUlt21 a întrebat:

am si eu o intrebare cam stupida happy Cum pot sa pun grasimea pe coaste.Eu incerc sa ma ingras dar nu reusesc am putina burta dar sunt si foarte inalt si mi se vad coastele si as vrea sa pun putina grasime pe ele sa nu mi se mai vada rog seriozitate cel mai bun raspuns funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Mananca multa paine alba, prajeli/ produse grase (ulei de floarea soarelui, carne de porc) si fainoase. In acelasi timp fa-i si sport. Funda? big grin

1 răspuns:
| rapp2020 a răspuns:

Manaca multe glucide