| ioscry a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cine ma poate ajuta cu un sfat? as vrea sa dau jos grasimea de la burta si de si nu reusesc! crying un sfat pentru fundita? big grin

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Redu dulciurile, painea si mai multe exercitii fizice, in special abdomene si stand culacat pe spate ridicarea picioarelor in lumanare dar intr-un ritm lent.

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

1. Renunta la fast food sau orice mancaruri de genul.
2. Renunta la bautura si incepe sa alergi sau sa faci macar 30 de minute pe zi exercitii (abdomene la greu de preferat).
3. Lasa chipsurile si mai bine viziteaza un magazin naturist si cauta acolo suplimenti alimentari.
4. 2 litrii de apa pe zi (cel putin).

| gabryellytha a răspuns:

Cate 15 abdomene pe zi si o feliuta de paine pla fiecare masa happy dulciul deloc, fara prajeli, nu ai voie la suc sau orice lichid acidulathappysi o sa reusesti, daca incerci sa mananci neprajithappy si abdomene happy