| flavyusR a întrebat:

Am si eu o intrebare:daca iau pastile care contin cafea verde si am 16 ani jumate are ceva. Sunt putin cam gras si vreau sa slabesc, oare poate afecta si cresterea in inaltime acest supliment. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Incearca prin sport...

| costis a răspuns:

Gaseste alta metoda de slabit. Munca fizica si intelectuala da roade. Si sculatul mai de dimineata.

| Adrianetc a răspuns:

Nu stiu de ce optezi pentru un mod de slabire (ineficient dealtfel) feminin si fara prea multa truda. Cel mai bun raspuns pentru slabit este sportul si alimentatia sanatoasa. Daca vrei sa slabesti fara astea 2 lucruri inseamna ca esti un gras lenes care vrei sa obti lucruri fara munca. Cel mai bun sport pentru slabit este alergatul, joggingul, 20-30 min pe zi, eu am slabit cam 16 kg in 3-4 luni.

| calingeo13 a răspuns:

Nu te va afecta cu nimic.
Daca vrei iti recomand l-carnitin este o substanță care o pui in apa inainte cu o jumătate de ora inainte sa faci efort fizic. (Sunt si batoane cu asa ceva)