| mihaita_7139 a întrebat:

Cum sa fac sa slabesc bine nu cu pastile din farmacie nu sunt gras tare dar vreau sa mai slabesc...cum pot... cel mai bun raspuns fundita

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

In primul rand trebuie sa nu mai mananci dulciuri(ciocolata mai ales) sau mancaruri de fastfood. Incearca sa faci un sport care iti place tie mai mult si din cand in cand mai fa putina alergare mai fa niste exerciti cum ar fi abdomene sau mergi la un curs de inot si ai sa vezi ca o sa slabesti asa am facut si euwinking

3 răspunsuri:
| BillyX a răspuns:

Mananca mai putin, miscare miscare miscare, somn si tot asa

| bulgaras_3493 a răspuns:

Inotul slabeste. chair ff bine ( asta daca stii sa innoti)

| Zapacithaaa a răspuns:

Fa mult sport.cel putin o ora pe zi.cel putinwinking Si incearca sa mai reduci din mancarelaughingwinkingthinking