| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema!
Sunt mai timida si imi este greu sa ma fac remarcata. Mi-asi dori sa-mi pot pune mai mult punctul de vedere.
Cum ar fi cel mai bine sa fac asta?
Va spun mai multe la flory_frumushik97@yahoo.com.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Punctul de vedere ți-l impui în funcție de situația în care te afli în acel moment.
Și nu înțeleg de ce vrei să fii remarcabilă?
Socializează cu lumea reală, fii naturală, etc.
Pa, pa.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Nu se moare din asta.