| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema! straight face
Sunt mai timida si imi este greu sa ma fac remarcata. crying Mi-asi dori sa-mi pot pune mai mult punctul de vedere. Cum ar fi cel mai bine sa fac asta I don't want to see?
Am si niste momente de timiditate de simt ca mor.
Va spun mai multe la flory_frumushik97@yahoo.com.

1 răspuns:
| Icecream15 a răspuns:

Asa eram si eu.Dar sunt unele chestii care ne schimba.thinking eu nu am fost influentata sau chestii din astea.Dar de multe ori ma simteam penibil ca nu ma pot exprima. Apoi am incepu usor usor..sa vb mai mult..sa tip ..sa ma cert cu persoane. chestiii