| Anonim420420 a întrebat:

Aseara am facut baie si mi-a ramas urechea stanga infundata, tin sa mentionez ca acum 3 ani am avut dop de ceara, este din nou? Se poate face altul asa repede? Ce as putea face? Tin sa mentionez ca mi s-a desfundat 10% fata de aseara.dar cam asa a ramas..deci? Ce as putea face si din ce cauza ar fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

3 ani nu e repede deloc. Un alt dop de ceară se poate forma și în cateva luni.