| Mexy96 a întrebat:

Salut, azi am facut o baie la plaja si aveam urechea infundata, apoi am ajuns acasa acasa am facut baie am stat cu capu intr-o parte si s-a desfundat, dar acum aud infundat si ma doare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Du-te la un doctor ORL-ist imediat, poti avea chiar si otita.

| ovi93 a răspuns:

Stai linistit maine cand te trezesti totul eu ok, si eu am fost la strand azi si am urechea infundata...mi se intampla mai tot timpul cand merg la strand. Deci stai linistit maine o sa fie ok.

| Tediii11 a răspuns:

Du-te la doctor. asa am patit si eu. Am mers la doctor prea tarziu si timp de 8 luni am avut otita medie acuta supurativa si dopuri de cca. 5 cm lungime. Iar dopurile mi le-a scos iar acum am probleme cu o ureche.

Sper ca nu te-am speriat big grin
Bafta multa :*