| BadPikaPika a întrebat:

Sall TPU,azi vreau sa ma ajutati cu ceva important:Am observat ca de cateva zile au aparut niste bubite pe picioare,dar doar pe picioare care ma mananca mereu si nu mai suport,intrebarea este daca este un fel de pojar,ori o iritatie sau orice altceva, va rog ajutati-ma va dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Poate sa fie o urticarie sau o alergie la ceva.Mergi la doctor si fa analize.

| TheNiceDay a răspuns:

Poti fi alergic la ceva si ti-a aparut doar pe picioare.De exemplu eu eram alergic la chipsuri de la magazine si imi apareau bubite daca mancam.