| AlexRo2022 a întrebat:

Sall TPU, de doua zile mi-au aparut pe limba niste bubite roz dar in ziua in care mi-au aparut am baut concentrat citric de lamaie sa fie o iritatie? Sau daca nu e o iritatie atunci ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Evita carbogazoasele si badijoneaza gura cu Glicerina boraxata.

1 răspuns:
| georgedanielc a răspuns:

Evita o perioada de timp citrice, ma refer la bauturi gazoase si consulta un medic