| xIonutzu a întrebat:

cate o data parca simt k nu imi umplui plamani de aer si nu casc cum trebuie doar cate o data nu mereu ce sa fac? parca simt ca nu imi intra destul aer in plamani si trag adanc de fumat nu fumez am 15 ani pls dau funda ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EricaxD a răspuns:

Mda, si eu patesc asta. Dar eu macar stiu ca e de la tigarilaughing

| Lungu_Alexandru_1993 a răspuns:

Am patit si eu si inca patesc s-ar putea sa ai sinuzita sau deviatie de sept