| anomin23167 a întrebat:

De cateva zile am o umflatura pe capul penisului chiar de unde iese urina (am observat ca este legata de ata)nu ma doare doar e acolo, nu ma supra nu nimic nu am avut contact sexula vreodata si nu ma masturbez des? Ce este este vreo problema sau e ceva trecator? Nu vreau raspunsuri de tipul du -te la medic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexRv a răspuns:

Buna!

Vrei nu vrei, dacă este o umflatura, înseamna ca ceva e în neregula... multe lucruri trec de la sine, dar altele nu!

Daca zici ca deja o ai de câteva zile, și încă na trecut nu crezi ca ar trebui sa consulți specialistul?

Nu asculta de ce zic multi, pentru ca din toți ei, niciunul nu știe ce ai. Pentru a da un diagnostic nu e atât de ușor precum crezi.

| anomin23167 explică (pentru AlexRv):

Da,dar ma gandesc sa mai stau sapt.asta sa vad ce se mai intmpla ca am mai azit pe net ca trece, ca sa nu imi ingrijorez parinti