| IonutMEdelian a întrebat:

de ce imi este frica sa dorm singur? fara jigniri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ai visat urat. Culcate singur de cateva ori si nu o sa iti mai fie frica

5 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Ai o problema, faci atacuri de panica, care se trateaza cu Rhodiolin, 3 capsule pe zi timp de o luna.Nu are efect secundar pentru ca este naturist si se poate gasi aici : http://www.mypurnutrition.com.

| IonutMEdelian explică (pentru giony54):

Nu vreau medicamente

| IonutMEdelian explică:

Va multumesc mult tuturor! Am reusit sa dorm singur! yupiiiiiiiiii

| biutzaa02dragutza a răspuns:

Nu esti singurul/a care i s-a intamplat asta. si mie mi s-a intamplat
iti este frica deoarece poate te-a infricat cineva... sau ai visat urat si te-ai speriat
incearca sa dormi cu veoza/televizorul aprins si o sa vezi ca nu o sa iti mai fie frica funda? :*

| ionutnormalul a răspuns:

Subconstientul e de vina! omule, trebuie sa te imbarbatezi ce atata! nu e mare lucru sa dormi singur! dar inainte de culcare bea o cana cu lapte/ceai si uita-te la tv! P.S:lasa filmele horror!