| ZCXCV a întrebat:

De un timp simt intepaturi in zona inimi. Nu imi apar tot timpul, doar cand fac miscari bruste.
Nu ma simt ca si cum as avea probleme cu inima, nu ma obosesc repede, analizele mi-au iesit bine, am doar aceste intepaturi. Oare de la ce ar putea fi?
FUNDA happy
P.S: Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lolllllllll a răspuns:

Stai linistit, nu e grav si eu am la fel, e din cauza cresterii, nu inima te inteapa si muschii din zona aia

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Sunt muschii intercostali care se dezvolta, pentru ca esti in crestere.

| giony54 a răspuns:

Este o nevralgie intercostala de la o raceala la coloana.

| NYK4u a răspuns:

Oboseala,cafea/energizant in exces.Dar la varsta pe care o ai nu cred ca poate fi de la astea.Un medic specialist iti poate spune care e problema.

| foxxxxxxxxxx a răspuns:

Te dor muschii deoarece ai facut un efort brusc.fi mai atent cu eforturile bruste si sa nu faci greseala sa iei energizante! funda?