| laurentiu1234123123 a întrebat:

deci am 15 ani jumate si am inceput sa trag de fiare oare o sa mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,vei mai creste dar nu este buna sala pentru corpul tau care la varsta asta este fragilwinking

| Georg3 a răspuns:

Salut!
Ai o varsta la care oasele tale inca sunt in crestere continua. Daca vei continua sa mergi la sala si sa te fortezi prea mult si sa consumi acele proteine, sansele devin mai mici. Cunosc un prieten care face sala de la 15 ani, si a ramas la fel ca inainte la statura, mergand si in ziua de azi la fiarelaughing.Eu as spune sa iei o pauza pana pe la 17 sau mai mult, pentru ca de muschi e timp, personalitatea conteazawinkinghappy
Salutari!