| Georgestaff08 a întrebat:

am inceput sa trag de fiare intrebarea mea este daca trag de fiare astazi pe urma cand mai trag maine, poimine sau raspoimine dau funda promit

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage in continuare

| AlexNycusor a răspuns:

Pai bro aici depinde ce exercitii vrei sa faci. azi poti baga cat stai la sala sau unde stai tu. brate. maine piept poimaine picioare. raspoimaine umeri. pe urma abdomen. iti faci un program. si daca vrei sa faci ceva forta nu baga prostii. sau daca vrei sa arati a gigi muschi baga steroizi, proteine, batoane... laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexNycusor):

Alt copil mic...

TOATA LUMEA baga proteine ( proteine = carne, peste, branza, lactate, unele legume, migdale ), pe cand steroizi = hormoni sintetici, ILEGALI.

DE CE pui "proteine" ( adica mancare sau suplimente ) langa hormoni gen steroizi?

copil mic, paralel cu sportul

| Madalin1234 a răspuns:

Trebuie sa tragi in fiecare zi, pentru a cunoaste daca ai " progresat " va trebui sa faci febra! Nu te lua dupa ceilalti care te indeamna sa te indopi q steroizi. toate prostiile! Pentru ca steroizi maresc masa musculara si odata ajuns la batranete, pielea t-i se alungeste si devi...vai de mama ta. tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru Madalin1234):

Ai aberat complet ce-ai zis de steroizi, cu pielea la batranete.

Si DE CE sa tragi in fiecare zi, muschii se dezvolta in zilele de pauza.

Daca esti doar un COPIL MIC care nu stie NIMIC despre domeniul asta, de ce comentezi?