| Valyy99 a întrebat:

Am 15 ani jumate, si fac sala de 2 luni,"trag de fiare",si iau si un praf care ma ajuta sa cresc in greutate, mai e si pentru muschi.Credeti ca daca ma masturbez, praful mai are efect? Sau nu are absolut nimic? Mersi. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Ma omule nu are absolut nici-o legatura wtf rolling on the floor)
Si daca stii ce sa mananci cresti in greutate, nu sunt bune prafurile alea la inceput mai ales la varsta ta, dupa 1 an de sala poti sa le mai iei dar nu imediat la inceput, trebuie sa incepi incet.

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Deja iei prafuri? nu e bine.
Si nu are absolut nici-o legatura masturbarea rolling on the floor))))

| Valyy99 explică (pentru Evolution):

Pai,eu peste tot aud ca doar cu mancarea nu poti sa cresti in greutaterolling on the floor)))Esti sigur 100% ca masturbarea NU scade efectul prafului,jura, de exemplu, azi am luat, si daca ma masturbez, NU are absolut nimic?rolling on the floor)? Ai funda big grin

| Evolution a răspuns (pentru Valyy99):

Ma omule nu are absolut nici-o legatura wtf rolling on the floor)
Si daca stii ce sa mananci cresti in greutate, nu sunt bune prafurile alea la inceput mai ales la varsta ta, dupa 1 an de sala poti sa le mai iei dar nu imediat la inceput, trebuie sa incepi incet.

| Titanos a răspuns:

Daca mai iei prafuri nu o sa mai ai ce masturba frate! Gandeste-te bine laughing laughing

| nechiforboss a răspuns:

Deja faci sala la 15 ani? Nasol, iti poate afecta cresterea si dezvoltarea normala.Ai grija ca si masturbatul iti poate afecta viata sexuala mai tarziu.

| Valyy99 explică (pentru nechiforboss):

Stai linistit, locuiesc in Germania, am intrebat multi medici specialisti despre tot ce spui tu, masturbarea chiar si la 12 ani e ceva foarte normal, sala la 15 ani,trebuie sa ai grija,pentru ca doar unele exercitii iti afecteaza cresterea in inaltime, informeaza-te inainte sa-mi zici ceva, dar vad ca pun o intrebare, si eu sunt cel care e mai informat, fain...

| Valyy99 explică (pentru doctorandus):

Exact asta zic! Nu ca ma laud ca locuiesc in Germania si ca am fost la multi doctori specialisti! De cand incerc sa explic asta! Multumesc pentru link! Ai cum sa ma adaugi la prieteni, sau ceva de genul? Noroc!