| lucybzz a întrebat:

Sall TPU
deci dupa ce joc fotbal si lovesc mingea cu piciorul drept [picioarul meu de baza] nu pot sa mai ridic laba poiciorului ca sa intelegeti mai bine nu pot sa ma ridic pe calcai
desigur asta nu se intampla dupa o singura lovire a balonului.
in special dupa ce ma opresc din joc observ ca pot ridica putin sau chiar deloc laba piciorului

aveti idee ce se mi se intampla de mentionat este ca dupa aproximatin 2 3 ore totul revine la normal

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sebiku a răspuns:

Incearca Puterea Ursului, este o crema extrem de buna!
Masezi bine in zona in care te doare, si e imposibil sa nu treaca.
Funda?puppy dog eyes