| EeErrorS a întrebat:

Sall TPU, ieri am fost la un tenis de picior si in drum spre casa m-au luat durerile de burta, cand am ajuns acasa am avut diaree, dureri de burta, de cap, frisoane, si am vomitat credeti ca am facut insolatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce se poate. Hidratează-te și consumă alimente uscate (pâine prăjită), brânză prospătă degresată de văcuță, etc.
Pa, pa.

| xlmpq a răspuns:

Da

| AnneBre a răspuns:

Eu una cred ca da.straight face mai bine ai merge la doctorhee hee

| AndaWest a răspuns:

Pune pe cineva sa te descante, poate ai fost deochiat.nu e o gluma

| kalmizen a răspuns:

Da nu este exclusa o insolatieno talking

| SiLK a răspuns:

Da ai facut insolatie
ca si eu am patit tot asa si am mers la medic si mea zis ca am facut insolatie

| SiLK a răspuns:

Pai ai facut insolatie pentru ca si eu am facut acu 6 zile si am mers la medicu de familie si mea zis ca am insolatie deci ai facut insolaite