| Grigore1239 a întrebat:

Mananc in fiecare zi cate un croissant 7Days din acela mic la 65g de o saptamana.E vreun risc sa ma ingras sau sa mi se intample alte probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Symonela a răspuns:

Croissantele astea nu sunt tocmai sanatoase, dar sa nu uitam ca orice am manca nesanatos si am face-o zilnic ne-ar duce la eventuale kilograme in plus sau alte probleme.Medicii ne spun ca putem sa mancam orice chiar si mancare nesanatoasa dar cand alegem sa mancam ceva nesanatos sa o facem doar intr-o zi din saptamana si nu vom avea urmari nedorite. Sfatul meu e sa o raresti cu ele.O data maxim de doua ori pe saptamana.