| Cosmin_8744 a întrebat:

rareori ma inteapa inima in partea stanga ia mei au avut probleme cu inima (bunici) si nu stiu daca este ceva grav ma puteti ajuta eu si cam plinut 70kg si 1.62m o fi de la grasime? Recunosc ca sunt un cosumator inrait de energizante cola mai rar chiar foarte rar. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Mergi la un cardiolog

| Ana_2735 a răspuns:

Si eu am o prietena mai plinuta si daca face ft mult efort o inteapa inima dar si splina. faci cumva efort? poate din cauza aia, daca poti slabi ar fi si mai bine.Si rooney are dreptate nici enrgizantele alea nu sant asa de bune...multa sanatatehappyhappy

| robertdaniel95 a răspuns:

Poi nu mai cosuma acele energizante pe canicula asta.deaia de doare...mai bine bea apa plata