| N1mka4eva a întrebat:

Funda! De o vreme ma doare in partea stanga sus, deasupra inimii, mai la stanga...Nu stiu exact de ce, simt intepaturi de cele mai multe ori.Mi-e teama sa nu am probleme cu inima, sau e doar de la muschi? Mentionez ca nu am facut efort.Ma puteti ajuta?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu este neaparat de la muschi, spune-i mamei tale, poate o sa stie ea.
Ori este ceva de la muschi ori o problema cu inima, dar putin probabil, pentru ca mi se intampla si mie si nu cred ca-s bonlav cu organul vitaltongue
Asteapta un timp, sa vezi daca te doare mai rau, si daca da, te duci la un doctorwinking

4 răspunsuri:
| anutza6117 a răspuns:

Eu cred ca nu este nimic grav.o fi de la muschi.dar pentru orice eventualitate du-te la medicwinking

| DriftKingRO a răspuns:

Este de la muschi, am avut si eu aceeasi problema. La mine era de la tuse.

| N1mka4eva explică (pentru DriftKingRO):

Ai fost la medic ceva? sau ti-a trecut in timp? eu iau niste vitamine acum, calciu, magneziu etc., si ma gandesc sa-mi fac totusi programare dar parca nu vreau, ca ar trebui sa merg la Bucuresti si nu am niciun chef sa pierd 8 ore dus-intors pe drum big grin

| DriftKingRO a răspuns (pentru N1mka4eva):

Mi-a trecut cam intr-o saptamana de cand a inceput sa ma doara.