| Dope a întrebat:

Sall, TPU! Vreau sa intreb daca biscuitii piknik sunt sanatosi sau in general biscutii sunt sanatosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_3862 a răspuns:

Cauta-le ingredientele pe net. Nu sunt sanatosi si ingrasa.

3 răspunsuri:
| kiki a răspuns:

Nu stiu exact. cert este ca ajuta cand ai probleme cu stomacul, aciditate, sunt buni in cure de slabit.sa mananci dimineata cu ceai sau chiar cafea cu lapte.sunt buni cum sa nu.tocmai mi-ai facut pofta.iti trimit raspunsul si merg la bucatarie sa imi aduc niste biscuiti ca am o cana cu ceai langa mine! hehehehe

| kiki a răspuns:

Hm...am o idee.fratele meu vitreg se ocupa cu niste chestii, cadouri personalizate.si are o cana tare faina.cand nu e nimic in ea sau lichidul este rece,cana e simpla alba, sau neagra, cum vrei tu.si daca pui sa zicem ceai fierbinte, apare poza cu voi doi.nu ca e fain? se gasesc din alea cred prin magazine, habar n-am. daca vrei iti dau linkul fratelui mei si te uiti.dar poate gasesti si pe la tine prin oras.ca daca ai comanda de la fratello te costa curierul doar.mult suucees.si fericire! http://www.ideaplaza.ro/

| mada_4477 a răspuns:

Dap in general biscutiti sunt cei mai buni, ma poti ajuta u o intrebare? ce-i pot qmpara prietenului meu cadou?