| LoLa_3163 a întrebat:

vroiam sa va intreb daca acneea trece de la aerul de munte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Posibil,mie imi trecea mereu de cate ori ma duceam la aer curat.

| mynight a răspuns:

Nu, dar cum este o infectie s-ar putea ameliora, totusi este pe baza hormonala deci va trece doar in timp.