| ReVeRs a întrebat:

Sall.zilele astea sunt nevoit sa stau mai mult treaz asa ca am nevoie de un "medicament" care sa ma tina treaz vreo 2 zile la rand am citit pe net de unele pastile dar nu stiu daca sunt sigure si daca se dau fara retea. Daca stiti zice-ti-mi o pastila din aceasta care se da fara reteta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva nu se da fara reteta.Pot afecta psihicul uman.Imi rau dar nu pot sa te ajut.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu recomand asa ceva din cauza unor efecte adverse care pot apare la organismul tau. Poti bea o cafea.

| ReVeRs explică (pentru darrio2007):

Nu prea ma ajuta cafeaua sau energizantele decat pe termen scurt.1-2 ore alte idei?

| ReVeRs explică (pentru darrio2007):

Ok mersi oricum

| darrio2007 a răspuns (pentru ReVeRs):

Si eu multumesc.Desi nu te-am ajutat cu nimic. Poate cineva te va ajuta in problema ta.O zi buna.

| darrio2007 a răspuns (pentru ReVeRs):

Asa ceva nu se da fara reteta.Pot afecta psihicul uman.Imi rau dar nu pot sa te ajut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bea o cafea sau 2

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ma tu vrei sa te droghezi si n-ai idee cu ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa stau treaz 48 de ore fara cafea sau alte tampenii.

| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Orce pastila pentru asa ceva se numeste drog! din cauza efectelor adverse, fara somn e grav rau pentru organism! orce ar fi nu vei rezolva fara sa dormi, mai mult rau iti faci!