| Sewe92 a întrebat:

Salll... as vrea sa stiu daca o persoana care este in coma de gradul 4 se mai poate reveni... Astept un raspuns cat se poate de repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt rare cazurile când un pacient şi mai revine din această comă.
http://www.scribd.com/doc/3416575/Gradele-comei
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Sunt posibile reveniri miraculoase.

| Artemisia a răspuns:

Din cate stiu eu, DA se poate!

| OanaG a răspuns:

Cu putin noroc, probabil ca da, insa slabe sanse!

| madalicious a răspuns:

Da, se poate pentru ca si tata a fost in coma de grad 4 si acum este acasa, bine mersi.love struck

Ai speranta! Ca exista o sansa de a se trezi din coma!

| mon@29 a răspuns:

S-ar putea sa isi revina dar o sa ramana cu ceva sechele...srrysad

| fif2002 a răspuns:

Doar Dumnezeu iti poate raspunde la intrebarea asta, dar... totul e posibil

| roberta_3262 a răspuns:

Orice este posibilbig grin Sa nu iti pierzi speranta orice ar fi! (daca esti in cazul de fata) Dumnezeu e bun si cred ca il v-a ajuta pe acel om.

| Shatzie a răspuns:

Chiar daca exista o sansa dintr-o mie, nu trebuie sa renunti la speranta. Uneori, medicii pot face minuni.

| Cristinaaa a răspuns:

Depinde de doctori, ce pot face pentru el