| mglfuydyuo a întrebat:

Saltu TPU! am o intrebare care suna cam porsteasca, dar exista sansa ca tigarile prin incalzire precum cele pentru glo sa iasa la drug test?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Poate sa iasa doar daca contin substante care "simuleaza" drogurile in ochii acestui drug-tester, in esenta da se poate sa iasa orice nu contine tutun ci alte si alte chimicale.
O demonstreaza faptul ca aceste chinezarii de testare ale politiei care sunt nemtesti de fapt (mai laudati nemtii cu masinile si electronicele lor de cacao!) ca au iesit pozitivi persoane care au luat "nurofen"

eu nu inteleg de ce ministerul acesta de rahat nu face nimic, s-au primit sesizari peste sesizari, decat sa faci gratuit oamenilor rau mai bine renunti la testarea cu aceste aparate care in opinia mea nu sunt corecte, deci se comporta precum dispozitive neomologate!
Ministerul doarme in bocangi dar a lasat oameni fara slujbe pana au venit rezultate de la INML!