| alecs94 a întrebat:

Salut, a fost cineva la cabinetu medical DERMA LUX din >Iasi? ce parere aveti despre doamna Dr. Branisteanu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Am fost eu si app este o doctorita buna si la propriu si la figurat si la materia ei... funda

| TutiQ a răspuns:

Buna. Ai mai fost pana la urma? As avea nevoie de o parere.