| anonim_4396 a întrebat:

Salut ati auzi de doamna Daciana Branisteanu? cat costa o consultatie sau cum e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mister1234 a răspuns:

De ea nu prea stiu da stiu ca la el o consultatie costa 15 mil la ea s-ar putea mai putin da nu cu mult

| anonim_4396 explică (pentru mister1234):

Atat de mult..multumesc

2 răspunsuri:
| Missmoffet a răspuns:

E 150 de lei. cunosc multa lume care a fost happy