| anonim_4396 a întrebat:

Salut, a mai folosit cineva Alpecin anti matreata? ce parere aveti despre el? am foarte multa matreata, m-am spalat o data cu el, stiu ca trebuie des, dar ieri dupa ce m-am spalat matreata a devenit vizibila, stiu ca aveam multa dar parca dupa ce m-am spalat cu alpecin a devenit vizibila, parca mai multa.E ceva normal? sa continui sa ma spal cu el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Incearca ulei de cocos bio (recomand de la Solaris). Inainte de bai iti masezi scalpul bine cu el (poti pune si pe varfuri, il face mai moale), il lasi aprox o ora pe par si apoi te speli normal. Mie cel putin mi-a redus matreata.