| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Acum 2 zile am făcut dragoste cu prietena, penisul meu nu a intrat cum ar fi trebuit, am simțit o durere destul de pronunțată, acum este vânătă la bază, între testicule și puțin sub acestea, menționez că am erecție, nu cred că este vorba de o fractură, dar simt puțină durere acolo sub testicule și este vânătă toată zona. Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca ti-a cam rupt-o. Mergi rapid la medic, sa nu o pierzi.

| Brizbriz a răspuns:

Poate ramai fara... penis
e clar ca prietena era virgina, fara multa experienta sau pur si simplu nu te-ai chinuit indeajus sa o exciti inainte de act (foreplay UBER ALES... noooooo sheeeeeeet)

acum, nu vreau sa te injur... prea rau, dar mi se pare ABSOLUT LAME sa ai o problema EVIDENTA, la o chestie fara de care toata viata nu o sa mai ai nici o placere, daca ramai fara ea si SA PUI INTREBARI AICI, IN LOC SA TE DUCI LA DOCTOR CU PRIMUL TAXI!

| zilog a răspuns:

Mergi la Urologie se poate repara acum repede că altfel trece timpul si