| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, acum 2 zile am avut contact sexual cu prietena mea, în momentul în care a băgat-o, era deasupra mea, penisul nu a intrat și am simțit o durere foarte tăioasă, acum este vânat, la bază, între testicule puțin și în spatele testiculelor, aproape de anus, nu știu ce să fac, erecție am, doar că este vânat și mă și doare acolo în spatele testiculelor în timpul erecției, vă rog, cineva specializat, un răspuns cât mai repede. Vă mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic rapid. Fetita pare sa fie innebunita dupa asa ceva dar 0 lipsa de experienta.
Trebuia sa aveti mai intai un preludiu ca sa se umezeasca si ea. De obicei baietii dau ca ghiolbanii.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la spital, fiindac este fractura de penis!
Nu glumesc!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-o va pune in ghips. straight face

| zilog a răspuns:

Se poate rupe acel ligament se numeste fractura de penis
se poate repara
mergi la urolog urologie chirurgie cautăl pe doctorul ciomu ca are un bogat protofoliu de lucrări pentru că dacă nu era bun nu ajungea el să facă operatii de o asemenea complexitate
așa că eu aș merge la el
DACĂ STAI AȘĂ EXISȚĂ POSIBILITATEA CA MAI TÂRZIU PESTE CÂTEVA ZILE SĂ NU MAI AIBĂ CE SĂ ÎȚI FACĂ! că doar acum în primele zile se lipește bine

| AndreiSingurul a răspuns:

Cam nasol